Rivol Mobilya

Ana sayfa > Rivol Mobilya

1993 yılında mobilya üretimine başlayan firmamız, mobilya ve dekorasyon sektöründe Kayseri ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye'de önemli projelerde yer almıştır. Üretimin kalitesi ve çözüm odaklı anlayışı ile yurt içi ve yurt dışında birçok projede kalitesini ispatlamıştır.

Mobilya sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübemizi modern mühendislik ve mimari teknikler ile birleştirilerek yüksek kalitede, özgün, kişilere özel tasarımlar oluşturmaktayız.

Yaşanılan tüm mekanlarda kişilere ve mekanlara özgü özgün çizimleri projelendirilip, yüksek malzeme ve işcilik kalitesi ile konfor, görünüm zerafetinin yanında, fonksiyonellik ve işlevsellik katarak üretimlerimizi yapmaktayız. Dekorasyon bir bütün olarak ele alıp; mobilya üretiminin yanında tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.

Beğenilerinizden, zevklerinizden, hayatta keyf aldığınız tüm güzelliklerden ilham alıp, mimari çevçede harmanlayarak işlevsel, kalite ve sadece sizlere özel mobilyalar üretip huzur bulacağınız mekanlar yaratıyoruz.

Mobilya üretimlerimizde ve dekorasyon çalışmalarımızda ilk planlama çizim aşamasından, son montaj aşamasına kadar geçen tüm süreçte sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor; iş bitiminde bir sanatçı gibi ortaya çıkan eserlerimizle haklı grur yaşıyoruz...